Elite Aesthetics

אמינות, איכות, אחריות

Elite Aesthetics

אמינות, איכות, אחריות

לקביעת תור לייעוץ

המרפאה שלנו עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר! ומספקת פתרונות רבים ומגוונים. בטכנולוגיות החדישות ביותר!

למה לבחור בנו?

אהבת אדם ואמפטיה לכאב אנושי

שיתוף פעולה, הקשבה, השקעה, סבלנות ולמידה מתמדת, מביאים לאיזון בין הגוף והנפש ולתוצאות טיפול מיטביות ורצויות הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

אמינות, יסודיות ואחריות

אנו משתמשים בחומרים ובמכשירים מתקדמים ואיכותיים, אשר אושרו על ידי מכון הבריאות האירופאי כדי שתמשיכי להיות בטוחה ביופי הטבעי שלך.

חדשנות ויצירתיות

המרפאה שלנו דוגלת בשיטה ייחודית להעצמת המראה האסתטי בשילוב הזרקות ומכשור המסייע להדגשת היופי הטבעי שלך ולקבלת תוצאות.

מקצועיות

מטרת מגוון הטיפולים שלנו היא להעניק ולעכב את תהליכי ההתבגרות של הפנים, הצוואר והמחשוף. הטיפול יבוצע בהתאמה אישית ובסטנדרט מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

השירותים שלנו

באמצעות
קוסמטיקה רפואית

באמצעות
רדיאס - radiesse

באמצעות
חומרי מילוי

באמצעות
פילינג בינוני

סקין בוסטר
וקולגן בוסטר

באמצעות
רעלן הבוטוליניום

ברוכים הבאים
Elite Aesthetics

הטיפולים מבוצעים על ידי צוות רופאי המרפאה המומחים ברפואה אסתטית בשיטות ובחומרי הטיפול הבטוחים, היעילים והמתקדמים ביותר בעולם. חומרים אלו עומדים בכל תקני הרפואה המחמירים ביותר, כך שאתם נהנים מטיפול איכותי ובטוח, ללא חששות! הגישה שלנו פשוטה – אנחנו מאמינים שליופי יש צורות רבות וכל מטופל ומטופלת הם עולם ומלואו. אצלנו במרפאה לא ייגרמו לך להרגיש חלק מ"פס ייצור". אנו מתאימים את הטיפול ליופי הטבעי שלך ולכן לא מאמינים בשכנוע, אלא בשקיפות. הטיפולים שלנו מבוצעים בהתאם למבנה הפנים, סוג העור, גיל וכו. אנחנו שמים דגש על פתרון הבעיות בצורה הטבעית ביותר מבלי להיראות ״עשויה״. הכל מתחיל בבניית תוכנית טיפול דקדקנית המותאמת אישית לכל אחת על מנת להבטיח תוצאה אופטימלית. המטרה היא לא "לתקתק עניינים", אלא לחתור לתוצאה המספקת ביותר.

ברוכים הבאים Elite Aesthetics

הטיפולים מבוצעים על ידי צוות רופאי המרפאה המומחים ברפואה אסתטית בשיטות ובחומרי הטיפול הבטוחים, היעילים והמתקדמים ביותר בעולם. חומרים אלו עומדים בכל תקני הרפואה המחמירים ביותר, כך שאתם נהנים מטיפול איכותי ובטוח, ללא חששות.! הגישה שלנו פשוטה – אנחנו מאמינים שליופי יש צורות רבות וכל מטופל ומטופלת הם עולם ומלואו. אצלנו במרפאה לא ייגרמו לך להרגיש חלק מ"פס ייצור". אנו מתאימים את הטיפול ליופי הטבעי שלך ולכן לא מאמינים בשכנוע, אלא בשקיפות. הטיפולים שלנו מבוצעים בהתאם למבנה הפנים, סוג העור, גיל וכו. אנחנו שמים דגש על פרון הבעיות בצורה הטבעית ביותר מבלי להיראות ״עשויה״. הכל מתחיל בבניית תוכנית טיפול דקדקנית המותאמת אישית לכל אחת על מנת להבטיח תוצאה אופטימלית. המטרה היא לא "לתקתק עניינים", אלא לחתור לתוצאה המספקת ביותר.

סוגי טיפול
הסמכות מקצועיות
%
אמינות
מטופלים מרוצים

שאלות ותשובות

בוטוקס או בשמו הרשמי בוטולינום טוקסין, הוא הטיפול הפופולרי ביותר בעולם להחלקת קמטי הבעה, ולא בכדי. הטיפול הוא קל, קצר, ולא מצריך זמן התאוששות או החלמה. באמצעות הזרקת בוטוקס מחלישים את פעילותם של השרירים, תהליך המטשטש קמטי גיל והבעה. מיקום הזרקה: מצח, צידי עיניים ובין הגבות. הזרקות בוטוקס נחוצות גם להרמת הגבות ובכך להביא להרמת העפעפיים העליונים – פעולה המביאה להצערה ניכרת של מבע העיניים. טיפולי בוטוקס חדשניים מאפשרים כיום גם הצרת הלסת בנשים וגברים בעלי מבנה פנים גס ורחב מידי, והפחתת קמטוטים בצוואר, הצרת בסיס האף ועוד. השפעת טיפולי הבוטוקס ניכרת בהדרגה על פני הימים שלאחר הטיפול ומגיעה לשיא ההשפעה של כעבור שבועיים. לאחר מכן רצוי להגיע שוב למרפאת הרופא על מנת לבצע ביקורת ובמידת הצורך להוסיף כמות זעירה נוספת של הבוטוקס על מנת לקבל תוצאה אידיאלית תוצאה נשמרת 3-6 חודשים.

מדי שנה יורד גיל הנשים והגברים שמעוניינים להתחיל ולהזריק בוטוקס על מנת למנוע הופעתם של קמטים.

נכון להיום במדינות שונות בחו״ל ובארץ נשים וגברים מתחילים להזריק בוטוקס על מנת למנוע הופעת קמטים קבועים בעתיד. טווח הגילאים המומלץ לעבור טיפול הוא מגיל 25 ועד גיל 65.

טיפולי הזרקת הבוטוקס מתאימים לכל מי שרוצה לשמור על מראה רענן וצעיר על ידי הסוואת סימני תהליך ההזדקנות.

לאחרונה מחקרים רבים שנערכו בחו״ל הגיעו למסקנה שטיפול בוטוקס בגילאים צעירים יותר, שנות ה-20 המאוחרות, כאשר קמטי הפנים עדיין דינאמיים (המופיעים רק במהלך הבעות פנים), יכול למנוע הופעת קמטים עתידיים והפיכת לקבועים בגיל מאוחר יותר.

חומצה היאלורונית (Hyaluronic Acid) הן מולקולה דמויות ג׳ל הנמצאת ברקמות שונות בגוף האדם והינה האחראית העיקרית על גמישותו של העור. ובעקבות כך אי אפשר לפתח אלרגיה לחומצה עצמה.

 המולקולה מחזיקה פי 1000 ממשקל המים שלה, במטרה לשמור על רמת לחות בעור ולמנוע מהלחות גם להתנדף.

עם השנים, עם חשיפה לשמש, עשון סיגריות וכן בשל תהליכים שמוכתבים מגנטיקה, חלה הזדקנות של העור. כמות החומצה ההיאלורונית בגופנו יורדת וכתוצאה מכך העור הופך ליבש, וקמטים מתחילים להיווצר.

במעבדות הצליחו לייצר חומצה היאלורונית, המדמה את הקולגן שהגוף מייצר, ואינה נדחית על ידו או מעוררת תגובות אלרגיות. החומצה ההיאלורונית סינתטית לחלוטין ואינה באה מהחי או מהצומח, ולכן היא זמינה בדרגות סמיכות שונות ובמבנים מולקולריים שונים (מצולבת או לא מצולבת), ואפשר להתאימה לנתוני הלקוח, לאופי העור ולאזורי ההזרקה.

באילו אזורים ניתן להזריק?  מילוי שפתיים, עיצוב לחיים ופיסול פנים, פיסול אף, קו לסת וסנטר ועוד.

חומצה היאלורונית מחזיקה חצי שנה ועד שנתיים, הכל תלוי באזור ההזרקה, ואיכות החומרים.

לדוגמא: הזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי שפתיים תחזיק חצי שנה בגלל שמדובר באיבר בעל תנועתיות מרובה . לעומת זאת הזרקה של חומצה היאלורונית בשקעי עיניים או אף יכולה להחזיק עד שנתיים .

כאן במרפאתנו אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות האיכותיות ביותר בעלות אישורים של משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי. חומצה היאלורונית הוא חומר טבעי לחלוטין ועם הזמן עובר אינטגרציה עם הרקמות בגוף ולכן בטוחה לשימוש.

בוטוקס מחליש את פעולתם של השרירים ולכן משתמשים בו כדי לטשטש קמטי גיל והבעה באזורים שונים בפנים. אזורי ההזרקה הנפוצים הם בשליש העליון של הפנים: בקמט בין הגבות (הנותן מראה זועף), באזור המצח ובצידי העיניים. ההזרקה אפשרית גם באזורים מסוימים בצוואר על מנת להחליש את קמטי האורך, בלחיים (קמטוטי אקורדיון),  gummy smile (לצמצום חשיפת החניכיים בזמן חיוך) ובאזור הפלג העליון של האף.

לעומת זאת חומצה היאלורונית משמש כחומר מילוי מצוין לקמטים ושקעים שנוצרו בפנים בעקבות דלדול רקמת העור ואיבוד נפחים. החומצה ההיאלורונית זמינה בדרגות סמיכות שונות ובמבנים מולקולריים שונים (מצולבת או לא מצולבת), ואפשר להתאימה לאנטומיית הפנים של הלקוח, לסוג ואיכות העור ולאזורי ההזרקה.

אחד מהיתרונות של הטיפולים הללו הוא שהם אינם כרוכים בזמן החלמה כלל ואפשר לחזור לשגרה מיד אחרי הטיפול, יש רק לקחת בחשבון שלפעמים עלולה להיות נפיחות ושטפי דם באזור ההזרקה. במהלך הטיפול עקב החדרת המחט או הקנולה נגרמת בצקת ולנפיחות בעור אשר חולפת בתוך מספר ימים ואת התוצאה הסופית ניתן לראות רק לאחר שבועיים כאשר הרקמה מחלימה. בנוסף יש לומר שאנו לא ממליצים לבצע פיסול פנים אם יש אירוע בסמיכות קרובה, יש לתת מרווח של שבועיים עד חודש לפחות. לאחר הטיפול בחומצה היאלורונית אנחנו ממליצים לכם להימנע מלחץ או עיסוי במקום ההזרקה, להימנע מפעילות מאומצת, חשיפה לשמש או טיפולי פנים במשך 24 שעות ובנוסף לאחר טיפול בוטוקס לא מומלץ לשכב למשך כ4-6 שעות כדי למנוע נדידה של החומר.

הזרקה מדודה ומתונה מגיל צעיר יכולה להמעיט ולהרחיק את מועד הופעת הקמטים ואותת הגיל. לנשים צעירות למשל, כדאי להתמקד בטיפול מניעתי משולב עם פיסול פנים לאפקט מרשים ומיטבי. נשים בוגרות יכולות ליהנות ממילוי קמטים קיימים, וטיפול בצניחה ונפילת העור למראה צעיר ורענן יותר.

חומצה היאלורונית מחזיקה חצי שנה ועד שנתיים, הכל תלוי באזור ההזרקה, טכניקת ההזרקה ואיכות החומרים. לדוגמא: הזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי שפתיים תחזיק חצי שנה בגלל שמדובר באיבר בעל תנועתיות מרובה . לעומת זאת הזרקה של חומצה היאלורונית בשקעי עיניים יכולה להחזיק עד שנתיים. כאן במרפאתנו אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות האיכותיות והבטוחות ביותר שניתן למצוא היום בעולם בעלות אישורים של משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

התהליך ברובו נטול כאב, למעט הרגשה של אי נעימות קלה שמתרחשת כתוצאה מהזרקה על ידי מחט קטנה או קנולה. . החומרים בהם אנו משתמשים מכילים ברובם המוחלט חומר הרדמה. כאשר קיים צורך בהרדמה מקומית לפני הטיפול עצמו, חומר ההרדמה יכול ליצור גירוי שחולֿף לאחר מספר דקות. בנוסף, יתכן שתרגישו מעט כאב באזור ההזרקה מיד לאחר הטיפול, אך הוא צריך להיחלש במהירות.

סקין בוסטר הוא טיפול אשר מחדיר חומרים טבעיים בריכוז נמוך לכבה התת-עורית לצורך שיקום, מיצוק ושיפור מרקם העור. החומר מורכב מחומצה היאולורינית בריכוז נמוך שכאשר מוזרקת לאזור הנכון סופחת את המים באזור ההזרקה, מכווצת את הנקבוביות ומביאה על ידי כך למראה צעיר מתוח ורענן. הטיפול מורכב מסדרה של בין שניים לשלושה טיפולים, במרווחי זמן של כשבועיים עד חודש. בכל מפגש, מתבצעת הזרקת החומצה ההיאלורונית עד לקבלת האפקט הסופי כחודש ימים מהטיפול הראשון. ההליך קל ופשוט וניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד ללא טיפולים כימיים וללא ניתוחים פולשניים. הסקין בוסטר מומלץ לנשים או גברים בכל הגילאים הרוצים הליך ייחודי מהיר ופשוט לחידוש עור הפנים. התוצאה נשמרת לפרק זמן של עד שנה. אינדיקציות לטיפול: טיפול בחטטים אחרי אקנה וקיבוץ נקבוביות שיפור מרקם העור והפיכתו לזוהר צעיר רענן, מתוח ובעל לחות. טיפול בקמטוטים מסביב לפה וקמטוטים עדינים באזור הפנים שיפור וטיפול מראה הדקולטה (בית החזה). מתאים לכל הגילאים, לצעירות אשר רוצות לתת בוסט וזוהר לפנים ונשים בוגרות אשר רוצות טיפול ייחודי ומותאם אישית.

טיפול בזריקות PRP- פלזמה עשירה בטסיות (Platelet rich plasma) הוא טיפול המבוסס על ריכוז של טסיות דם מדמו של המטופל על ידי סרכוז בצנטריפוגה למשך 10 דקות והזרקתם חזרה לגוף. הטסיות מכילות מרכיבי גדילה טבעיים ומוזרקים לאיזור הפנים לעידוד תהליכים של התחדשות טבעית, טשטוש קמטים עדינים ושיפור מרקם העור. בנוסף מוזרק לעור הקרקפת בשילוב חומרים גורמי גדילה על מנת לחזק את שורש השערה, להפחית נשירה ולהגביר צמיחה של שיער חדש. טסיות בעור עוברות תהליך שפעול שבמהלכו משתחררים חלבונים מעוררי צמיחה , ומשפיעים על צמיחת שיער וקולגן (בעור הפנים) . הטיפול עצמו הוא מאוד בטוח מכיוון שמדובר בטיפול המשתמש בדם של המטופל עצמו, יש לו מעט תופעות לוואי, כולן מזעריות וחולפות במהרה, בעיקר גרד מקומי קל, אודם ושטפי דם בעקבות ההזרקה.

רדיאס Radiesse הוא חומר מילוי מבוסס סידן מקטגורית הביוסטימולטורים, חומרים המעודדים ייצור קולגן. רדיאס מיועד לטיפול אפקטיבי להרמת הפנים, חיטוב ומילוי קמטים עמוקים. לצד אלה, מתלווה שיפור משמעותי של מרקם העור, על ידי עידוד ייצור קולגן ואלסטין, אשר אחראים על הגמישות והאלסטיות של העור שלנו. הרדיאס, שלא כמו הטיפולים בחומצה היאלרונית, מעודד את העור באופן טבעי לייצר יותר סיבי קולגן ועל כן תוצאות העיצוב והפיסול של הפנים באמצעות רדיאס לא רק נשמרים ליותר זמן אלא גם הולכים ומשתפרים לאורך החודשים הראשונים שלאחר הטיפול. את החומר אנו מזריקים לאזורים הצריכים שחזור נפח כגון עצמות לחיים, קו לסת, סנטר, צידי האף ועוד. מאידך החומר אינו מומלץ לטיפול בשפתיים ואסור להזרקה וטיפול בשקעי עיניים. בנוסף אפשר להשתמש ברדיאס מדולל בסליין (מים פיזיולוגיים) ולידוקאין לצורך חידוש והצערת העור באזורים הדורשים טיפול במרקם העור כמו לצוואר או לגב כף היד, לאזור של עור מדולל ואיבוד נפח

איך מתבצע הטיפול? השיטה במרפאה נעשית באמצעות שילוב אפקטיבי של ג'ל הלבנה ואקטיבציה ע"י אור, כך שמגיעים לגוון השיניים הרצוי תוך זמן קצר. החומר הפעיל, מי חמצן, חודר לתוך השן ומחמצן את הרקמה האורגנית שגרמה לצביעה. ההלבנה נעשית בפגישה אחת עד שני פגישות במרפאה ותוצאותיה נשמרות לאורך זמן.

כמה זמן מחזיק הטיפול?

כמו כל טיפול, גם כן זה משתנה מאדם לאדם ותלוי בהרגלי אכילה וצחצוח שיניים, הרגלי עישון ושתייה אלכוהולית (בעיקר יין אדום). טווח השפעת טיפול הלבנת שיניים נמשך עד כשנה. החדשות הטובות – זה טיפול שניתן לעשות מספר פעמים במהלך החיים, במידה ויש צורך בחידוש או ריענון.

באיזה מקרים יש להימנע מטיפול הלבנת שיניים?

הריון, הנקה, חוסר בזמינות ציפוי זגוגית השן, רגישות למי חמצן, רגישות ללטקס (בהלבנה בתוך המרפאה), לשכות מוך רחבות, כאשר קיימת רגישות גבוהה בשיניים. האם הטיפול פוגע באזור החניכיים? לא. הלבנת שיניים אינה פוגעת בחניכיים, אך כדאי לדעת כי היא עלולה לגרום לרגישות בימים הראשונים שלאחר הטיפול. רגישות זו נוטה לעבור מעצמה וניתן לקבל מרופא השיניים הנחיות אשר יעזרו להקל על האזור. אם ידוע לך שהחניכיים שלך רגישות מומלץ לשתף את הרופא ולפעול על פי ההוראות שלו.

האם הלבנת שיניים בטוחה?

ממחקרים שנערכו בעשרים השנים האחרונות הוכח כי הלבנה בחומרים המאושרים הינה בטוחה ואינה גורמת נזק לשיניים או לרקמות הסובבות. בהחלט ישנם מוצרים רבים הנמכרים ללא פיקוח ויעילותם ובטיחותם מוטלת בספק.

כן, גם אם לא בטוחים או יש ספקות בנוגע לטיפולים, אפשר לקבוע תור לקבלת ייעוץ ללא עלות.

שאלות ותשובות

בוטוקס או בשמו הרשמי בוטולינום טוקסין, הוא הטיפול הפופולרי ביותר בעולם להחלקת קמטי הבעה, ולא בכדי. הטיפול הוא קל, קצר, ולא מצריך זמן התאוששות או החלמה. באמצעות הזרקת בוטוקס מחלישים את פעילותם של השרירים, תהליך המטשטש קמטי גיל והבעה. מיקום הזרקה: מצח, צידי עיניים ובין הגבות. הזרקות בוטוקס נחוצות גם להרמת הגבות ובכך להביא להרמת העפעפיים העליונים – פעולה המביאה להצערה ניכרת של מבע העיניים. טיפולי בוטוקס חדשניים מאפשרים כיום גם הצרת הלסת בנשים וגברים בעלי מבנה פנים גס ורחב מידי, והפחתת קמטוטים בצוואר, הצרת בסיס האף ועוד. השפעת טיפולי הבוטוקס ניכרת בהדרגה על פני הימים שלאחר הטיפול ומגיעה לשיא ההשפעה של כעבור שבועיים. לאחר מכן רצוי להגיע שוב למרפאת הרופא על מנת לבצע ביקורת ובמידת הצורך להוסיף כמות זעירה נוספת של הבוטוקס על מנת לקבל תוצאה אידיאלית תוצאה נשמרת 3-6 חודשים.

מדי שנה יורד גיל הנשים והגברים שמעוניינים להתחיל ולהזריק בוטוקס על מנת למנוע הופעתם של קמטים.

נכון להיום במדינות שונות בחו״ל ובארץ נשים וגברים מתחילים להזריק בוטוקס על מנת למנוע הופעת קמטים קבועים בעתיד. טווח הגילאים המומלץ לעבור טיפול הוא מגיל 25 ועד גיל 65.

טיפולי הזרקת הבוטוקס מתאימים לכל מי שרוצה לשמור על מראה רענן וצעיר על ידי הסוואת סימני תהליך ההזדקנות.

לאחרונה מחקרים רבים שנערכו בחו״ל הגיעו למסקנה שטיפול בוטוקס בגילאים צעירים יותר, שנות ה-20 המאוחרות, כאשר קמטי הפנים עדיין דינאמיים (המופיעים רק במהלך הבעות פנים), יכול למנוע הופעת קמטים עתידיים והפיכת לקבועים בגיל מאוחר יותר.

חומצה היאלורונית (Hyaluronic Acid) הן מולקולה דמויות ג׳ל הנמצאת ברקמות שונות בגוף האדם והינה האחראית העיקרית על גמישותו של העור. ובעקבות כך אי אפשר לפתח אלרגיה לחומצה עצמה.

 המולקולה מחזיקה פי 1000 ממשקל המים שלה, במטרה לשמור על רמת לחות בעור ולמנוע מהלחות גם להתנדף.

עם השנים, עם חשיפה לשמש, עשון סיגריות וכן בשל תהליכים שמוכתבים מגנטיקה, חלה הזדקנות של העור. כמות החומצה ההיאלורונית בגופנו יורדת וכתוצאה מכך העור הופך ליבש, וקמטים מתחילים להיווצר.

במעבדות הצליחו לייצר חומצה היאלורונית, המדמה את הקולגן שהגוף מייצר, ואינה נדחית על ידו או מעוררת תגובות אלרגיות. החומצה ההיאלורונית סינתטית לחלוטין ואינה באה מהחי או מהצומח, ולכן היא זמינה בדרגות סמיכות שונות ובמבנים מולקולריים שונים (מצולבת או לא מצולבת), ואפשר להתאימה לנתוני הלקוח, לאופי העור ולאזורי ההזרקה.

באילו אזורים ניתן להזריק?  מילוי שפתיים, עיצוב לחיים ופיסול פנים, פיסול אף, קו לסת וסנטר ועוד.

חומצה היאלורונית מחזיקה חצי שנה ועד שנתיים, הכל תלוי באזור ההזרקה, ואיכות החומרים.

לדוגמא: הזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי שפתיים תחזיק חצי שנה בגלל שמדובר באיבר בעל תנועתיות מרובה . לעומת זאת הזרקה של חומצה היאלורונית בשקעי עיניים או אף יכולה להחזיק עד שנתיים .

כאן במרפאתנו אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות האיכותיות ביותר בעלות אישורים של משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי. חומצה היאלורונית הוא חומר טבעי לחלוטין ועם הזמן עובר אינטגרציה עם הרקמות בגוף ולכן בטוחה לשימוש.

בוטוקס מחליש את פעולתם של השרירים ולכן משתמשים בו כדי לטשטש קמטי גיל והבעה באזורים שונים בפנים. אזורי ההזרקה הנפוצים הם בשליש העליון של הפנים: בקמט בין הגבות (הנותן מראה זועף), באזור המצח ובצידי העיניים. ההזרקה אפשרית גם באזורים מסוימים בצוואר על מנת להחליש את קמטי האורך, בלחיים (קמטוטי אקורדיון),  gummy smile (לצמצום חשיפת החניכיים בזמן חיוך) ובאזור הפלג העליון של האף.

לעומת זאת חומצה היאלורונית משמש כחומר מילוי מצוין לקמטים ושקעים שנוצרו בפנים בעקבות דלדול רקמת העור ואיבוד נפחים. החומצה ההיאלורונית זמינה בדרגות סמיכות שונות ובמבנים מולקולריים שונים (מצולבת או לא מצולבת), ואפשר להתאימה לאנטומיית הפנים של הלקוח, לסוג ואיכות העור ולאזורי ההזרקה.

אחד מהיתרונות של הטיפולים הללו הוא שהם אינם כרוכים בזמן החלמה כלל ואפשר לחזור לשגרה מיד אחרי הטיפול, יש רק לקחת בחשבון שלפעמים עלולה להיות נפיחות ושטפי דם באזור ההזרקה. במהלך הטיפול עקב החדרת המחט או הקנולה נגרמת בצקת ולנפיחות בעור אשר חולפת בתוך מספר ימים ואת התוצאה הסופית ניתן לראות רק לאחר שבועיים כאשר הרקמה מחלימה. בנוסף יש לומר שאנו לא ממליצים לבצע פיסול פנים אם יש אירוע בסמיכות קרובה, יש לתת מרווח של שבועיים עד חודש לפחות. לאחר הטיפול בחומצה היאלורונית אנחנו ממליצים לכם להימנע מלחץ או עיסוי במקום ההזרקה, להימנע מפעילות מאומצת, חשיפה לשמש או טיפולי פנים במשך 24 שעות ובנוסף לאחר טיפול בוטוקס לא מומלץ לשכב למשך כ4-6 שעות כדי למנוע נדידה של החומר.

הזרקה מדודה ומתונה מגיל צעיר יכולה להמעיט ולהרחיק את מועד הופעת הקמטים ואותת הגיל. לנשים צעירות למשל, כדאי להתמקד בטיפול מניעתי משולב עם פיסול פנים לאפקט מרשים ומיטבי. נשים בוגרות יכולות ליהנות ממילוי קמטים קיימים, וטיפול בצניחה ונפילת העור למראה צעיר ורענן יותר.

חומצה היאלורונית מחזיקה חצי שנה ועד שנתיים, הכל תלוי באזור ההזרקה, טכניקת ההזרקה ואיכות החומרים. לדוגמא: הזרקת חומצה היאלורונית לצורך מילוי שפתיים תחזיק חצי שנה בגלל שמדובר באיבר בעל תנועתיות מרובה . לעומת זאת הזרקה של חומצה היאלורונית בשקעי עיניים יכולה להחזיק עד שנתיים. כאן במרפאתנו אנו משתמשים בחומצות היאלורוניות האיכותיות והבטוחות ביותר שניתן למצוא היום בעולם בעלות אישורים של משרד הבריאות הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

התהליך ברובו נטול כאב, למעט הרגשה של אי נעימות קלה שמתרחשת כתוצאה מהזרקה על ידי מחט קטנה או קנולה. . החומרים בהם אנו משתמשים מכילים ברובם המוחלט חומר הרדמה. כאשר קיים צורך בהרדמה מקומית לפני הטיפול עצמו, חומר ההרדמה יכול ליצור גירוי שחולֿף לאחר מספר דקות. בנוסף, יתכן שתרגישו מעט כאב באזור ההזרקה מיד לאחר הטיפול, אך הוא צריך להיחלש במהירות.

סקין בוסטר הוא טיפול אשר מחדיר חומרים טבעיים בריכוז נמוך לכבה התת-עורית לצורך שיקום, מיצוק ושיפור מרקם העור. החומר מורכב מחומצה היאולורינית בריכוז נמוך שכאשר מוזרקת לאזור הנכון סופחת את המים באזור ההזרקה, מכווצת את הנקבוביות ומביאה על ידי כך למראה צעיר מתוח ורענן. הטיפול מורכב מסדרה של בין שניים לשלושה טיפולים, במרווחי זמן של כשבועיים עד חודש. בכל מפגש, מתבצעת הזרקת החומצה ההיאלורונית עד לקבלת האפקט הסופי כחודש ימים מהטיפול הראשון. ההליך קל ופשוט וניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד ללא טיפולים כימיים וללא ניתוחים פולשניים. הסקין בוסטר מומלץ לנשים או גברים בכל הגילאים הרוצים הליך ייחודי מהיר ופשוט לחידוש עור הפנים. התוצאה נשמרת לפרק זמן של עד שנה. אינדיקציות לטיפול: טיפול בחטטים אחרי אקנה וקיבוץ נקבוביות שיפור מרקם העור והפיכתו לזוהר צעיר רענן, מתוח ובעל לחות. טיפול בקמטוטים מסביב לפה וקמטוטים עדינים באזור הפנים שיפור וטיפול מראה הדקולטה (בית החזה). מתאים לכל הגילאים, לצעירות אשר רוצות לתת בוסט וזוהר לפנים ונשים בוגרות אשר רוצות טיפול ייחודי ומותאם אישית.

טיפול בזריקות PRP- פלזמה עשירה בטסיות (Platelet rich plasma) הוא טיפול המבוסס על ריכוז של טסיות דם מדמו של המטופל על ידי סרכוז בצנטריפוגה למשך 10 דקות והזרקתם חזרה לגוף. הטסיות מכילות מרכיבי גדילה טבעיים ומוזרקים לאיזור הפנים לעידוד תהליכים של התחדשות טבעית, טשטוש קמטים עדינים ושיפור מרקם העור. בנוסף מוזרק לעור הקרקפת בשילוב חומרים גורמי גדילה על מנת לחזק את שורש השערה, להפחית נשירה ולהגביר צמיחה של שיער חדש. טסיות בעור עוברות תהליך שפעול שבמהלכו משתחררים חלבונים מעוררי צמיחה , ומשפיעים על צמיחת שיער וקולגן (בעור הפנים) . הטיפול עצמו הוא מאוד בטוח מכיוון שמדובר בטיפול המשתמש בדם של המטופל עצמו, יש לו מעט תופעות לוואי, כולן מזעריות וחולפות במהרה, בעיקר גרד מקומי קל, אודם ושטפי דם בעקבות ההזרקה.

רדיאס Radiesse הוא חומר מילוי מבוסס סידן מקטגורית הביוסטימולטורים, חומרים המעודדים ייצור קולגן. רדיאס מיועד לטיפול אפקטיבי להרמת הפנים, חיטוב ומילוי קמטים עמוקים. לצד אלה, מתלווה שיפור משמעותי של מרקם העור, על ידי עידוד ייצור קולגן ואלסטין, אשר אחראים על הגמישות והאלסטיות של העור שלנו. הרדיאס, שלא כמו הטיפולים בחומצה היאלרונית, מעודד את העור באופן טבעי לייצר יותר סיבי קולגן ועל כן תוצאות העיצוב והפיסול של הפנים באמצעות רדיאס לא רק נשמרים ליותר זמן אלא גם הולכים ומשתפרים לאורך החודשים הראשונים שלאחר הטיפול. את החומר אנו מזריקים לאזורים הצריכים שחזור נפח כגון עצמות לחיים, קו לסת, סנטר, צידי האף ועוד. מאידך החומר אינו מומלץ לטיפול בשפתיים ואסור להזרקה וטיפול בשקעי עיניים. בנוסף אפשר להשתמש ברדיאס מדולל בסליין (מים פיזיולוגיים) ולידוקאין לצורך חידוש והצערת העור באזורים הדורשים טיפול במרקם העור כמו לצוואר או לגב כף היד, לאזור של עור מדולל ואיבוד נפח

איך מתבצע הטיפול? השיטה במרפאה נעשית באמצעות שילוב אפקטיבי של ג'ל הלבנה ואקטיבציה ע"י אור, כך שמגיעים לגוון השיניים הרצוי תוך זמן קצר. החומר הפעיל, מי חמצן, חודר לתוך השן ומחמצן את הרקמה האורגנית שגרמה לצביעה. ההלבנה נעשית בפגישה אחת עד שני פגישות במרפאה ותוצאותיה נשמרות לאורך זמן.

כמה זמן מחזיק הטיפול?

כמו כל טיפול, גם כן זה משתנה מאדם לאדם ותלוי בהרגלי אכילה וצחצוח שיניים, הרגלי עישון ושתייה אלכוהולית (בעיקר יין אדום). טווח השפעת טיפול הלבנת שיניים נמשך עד כשנה. החדשות הטובות – זה טיפול שניתן לעשות מספר פעמים במהלך החיים, במידה ויש צורך בחידוש או ריענון.

באיזה מקרים יש להימנע מטיפול הלבנת שיניים?

הריון, הנקה, חוסר בזמינות ציפוי זגוגית השן, רגישות למי חמצן, רגישות ללטקס (בהלבנה בתוך המרפאה), לשכות מוך רחבות, כאשר קיימת רגישות גבוהה בשיניים. האם הטיפול פוגע באזור החניכיים? לא. הלבנת שיניים אינה פוגעת בחניכיים, אך כדאי לדעת כי היא עלולה לגרום לרגישות בימים הראשונים שלאחר הטיפול. רגישות זו נוטה לעבור מעצמה וניתן לקבל מרופא השיניים הנחיות אשר יעזרו להקל על האזור. אם ידוע לך שהחניכיים שלך רגישות מומלץ לשתף את הרופא ולפעול על פי ההוראות שלו.

האם הלבנת שיניים בטוחה?

ממחקרים שנערכו בעשרים השנים האחרונות הוכח כי הלבנה בחומרים המאושרים הינה בטוחה ואינה גורמת נזק לשיניים או לרקמות הסובבות. בהחלט ישנם מוצרים רבים הנמכרים ללא פיקוח ויעילותם ובטיחותם מוטלת בספק

כן, גם אם לא בטוחים או יש ספקות בנוגע לטיפולים, אפשר לקבוע תור לקבלת ייעוץ ללא עלות.

לפני אחרי

הצוות שלנו

המרפאה שלנו עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספקת פתרונות רבים ומגוונים בטכנולוגיות החדישות ביותר!

דר עודה מונייר
רופא שיניים מוסמך

דר דניאל פישמן
רופא שיניים מוסמך

מה מספרים עלינו?

רציתי להגיד לכם שאתם כאלה מדהימים!!!!! באמת באמינות ובכנות שלכם. המקצועיות. יצא מושלם למרות ששירותי אתכם, יצא טבעי ויפה כמו שאני רוצה. אוהבת ומעריכה
אוראל
דר דניאל ועודה.
היי דר. דניאל 💙 אמנם עבר זמן מהטיפול שעשינו וכבר אמרתי לך תודה, אבל רציתי שוב להגיד תודה ענקית!! 🙏 העלת לי את הביטחון בזכות התוצאה המהממת שיצאה. עבודה טבעית שגם נשארת לאורך זמן ומשדרגת אותי לגמרי כמו שתמיד רציתי. מחכה לחזור כבר לטיפול אצלך
יעל
דר דניאל ועודה.
ד״ר עודה היקר! תודה רבה על ההקשבה, הסבלנות והטיפול המסור! אחרי ניסיון לא נעים במרפאה אחרת עברתי אצלכם חוויה מתקנת. תודה רבה על יחס איש, אכפתיות ותוצאה מעלפת. אני עפה השפתיים שלי. חג שמח
טל
דר דניאל ועודה.
ד״ר דניאל האלוף! תודה ענקית על הטיפול 💕 תודה על המענה לכל שאלה, הסרת כל חשש שהיה קיים בי קודם לכן בזכות האנושיות והאכפתיות שלך. וכמובן התוצאה המדהימה איתה חזרתי הביתה! מחכה למפגש הבא שלנו 😁
אורלי
דר דניאל ועודה.
היי ד״ר עודה. רוצה להודות לך שוב 🙏 חששתי מאוד שיכאב אך נדהמתי לגלות שההפך הוא הנכון. הטיפול עבר בצורה חלקה בלי שום כאב כמעט ובנוסף התוצאה שהייתה פשוט טבעית ויפה. היית מאוד סבלני וקשוב לפחד שלי. שמחה שהגעתי אליכם וטיפלת בי. אוהבת קרן😍
קרן
דר דניאל ועודה.

לקביעת תור לייעוץ

שעות פעילות :

יום שלישי: אחת לשבועיים 11:00-19:00

יום רביעי: 11:00-19:00

שישי: 14:00-17:00

לפני אחרי

לקביעת תור לייעוץ

שעות פעילות :

יום שלישי: אחת לשבועיים 11:00-19:00

יום רביעי: 11:00-19:00

שישי: 14:00-17:00

ליין מוצרי הבוטיק של חברת Toskani הספרדית תעניק לעורך טיפול מקיף. הקרמים והסרומים המתקדמים מכילים רכיבים פעילים בריכוז גבוה, על מנת לטפל ביעילות בקמטוטים, במרקם פחות זוהר ואחיד ובעייפות כללית של העור . על ידי שימוש נכון בתכשירים מובטח לעורך מנה מרוכזת של לחות ושל חומרים חיוניים, ויאפשר לך ליהנות מעור מוצק וממראה חלק וזוהר.

רדיאס Radiesse הוא חומר מילוי מבוסס סידן מקטגורית הביוסטימולטורים, חומרים המעודדים ייצור קולגן. חומר מילוי לקמטים בהזרקה לטווח הקצר, ואילו לטווח הארוך מעודד את הקולגן הטבעי של גופנו להתחדש, ובכך השפעת הסידן נמשכת זמן רב יותר מזו של חומצה היאלרונית. רדיאס, כפי שהוא, אנו מזריקים לאזורים הצריכים שחזור נפח כגון קו לסת וסנטר, עצמות לחיים, רכות ועוד. ואילו רדיאס מדולל משמש לשיפור מרקם העור, מיצוקו והצערתו. הודות לאפקט יצירת הקולגן של החומר, באזור המוזרק נוצר עור מוצק, בריא וחזק – בעל מראה טבעי וצעיר יותר.

בוטוקס וחומצה היאלרונית הם מחומרי המילוי היעילים והבטוחים בעולם, לטיפול בסימני הגיל עם דגש על מניעת נזקי העתיד. במרפאתנו נעשה שימוש בחומצות היאלרוניות פרימיום בלבד כגון ג׳ובידרם, סטילאז׳, רסטילן ועוד, ובבוטוקוס איכותי בלבד, על מנת להצעיר את עור פנייך ולפסל אותן מחדש. בין היתר, מאפשר הטיפול להחליק קמטים, לעצב שפתיים, להוסיף נפח שאבד ללחיים, לפסל אף ולהגדיר מחדש את קו הלס והסנטר.

פילינג דו שלבי לפנים בעל תכונות ייחודיות המשקם את מרקם העור. השיטה מאפשרת החזרת לחות, זוהר וברק לעור, השבת האיזון ההידרו-ליפידי, טיפול בפיגמנטציה והיפר פיגמנטציה קלה. החלקת קמטים וחידוש שכבת העור החיצונית לשכבת עור חדשה, צעירה ורעננה, וכל זאת בשיטת טיפול מהירה ובטוחה עם חזרה מיידית לשגרה, ללא קילוף, וללא תופעות לוואי.

נותן פתרון שלם ומלא לאיכות העור, הודות לאפקט סינרגטי בין חומצה היאלורונית וחומצות אמינו. מעניק מגוון אפשרויות טיפול באזורי הפנים, כולל סביב העין לשיפור מראה ומרקם עור פגום כתוצאה מנזקי גיל ושמש וכטיפול בצלקות פוסט-אקנה. שיפור ניכר במראה הקמטים וכיווץ הנקבוביות תוך שמירה על המראה הטבעי שלך. לצד הצערת העור, ממריץ את התהליך הטבעי של ייצור קולגן ואלסטין אשר הופך את העור לגמיש ובריא יותר.

טיפול בזריקות PRP (Platelet-rich plasma therapy), כשמו כן הוא, טיפול המבוסס על פלסמה עשירה בטסיות. הפלסמה מופקת מדמו של המטופל עצמו באמצעות צנטריפוגה וההזרקה מתבצעת בכמה אופנים ע״י מזרק קטן, בדומה למזרק שמיועד להזרקת בוטוקס או ע״י אקדח הזרקה או שילוב של השניים. טסיות דם מפרישות גורמי גדילה (growth factors) כחלק מתפקודן ומעודדות חלוקת תאים וריפוי. הטיפול הנו חדשני ומתאים לתחומים רפואיים בתעשיית היופי (לדוגמא, נשירת שיער, מיצוק קמטים וכו׳).

הוא חומר שמשמש בעיקר למטרות אסתטיות כמו העלמת וטשטוש קמטים. יש לציין שהבוטוקס אפקטיבי בטשטוש סוג מסוים של קמטים הנקראים קמטים דינמיים או קמטי הבעה. כלומר, מדובר בקמטים שנוצרים במהלך השנים כתוצאה מהפעלת השרירים השונים בפנים (זאת בניגוד ל"קמטים סטטיים"). הרופא מזריק את הבוטוקס לאזור הפנים בקצות העצבים של השרירים. לאחר ההזרקה, החומר נקשר אל עצבי השריר ומחליש אותם באזור זה כך שבאופן זמני לא מיוצרים קמטים חדשים והקמטים הישנים מטושטשים או נעלמים. יש להדגיש שההשפעות של הזרקת הבוטוקס הן זמניות בלבד. ההשפעה מתחילה כמה ימים לאחר ההזרקה, ונמשכת מספר חודשים (בין 3 ל-5). לאחר פרק זמן זה, השרירים חוזרים לנוע בצורה רגילה. על כן, יש צורך לחזור על הזרקת הבוטוקס כל מספר חודשים בכדי לשמר את ההשפעה. [24.10, 19:29] דניאל דף נחיתה: סקולפטרה (Sculptra) בגופנו קיים חלבון הנקרא קולגן אשר מסייע לעור הגוף להיות איכותי ומוצק. במשך השנים פוחתת יצירת הקולגן בגופנו ומתרחש תהליך איטי של שבירת והעלמות סיבי הקולגן. הסקולפטרה הינו ביו-סטימולטור המעודד וממריץ את הקולגן הטבעי שבגופנו וכך מחייה את ייצור הקולגן בעור ומשפרת את המבנה שלו מבפנים ומבחוץ. החומר משפיע לא רק על תסמיני הזדקנות העור, אלא גם עוזר לשקם בתהליכים טבעיים והדרגתיים את הידוק העור ומחזיר את הנפחים שאבדו לפנים במהלך השנים.

שונה מהטיפולים המקובלים ויעיל מהם באופן ניכר. החומר מעודד ייצור סיבי קולגן והדבר מוביל לשיפור העור מכל הבחינות. כמו כן, החומר המהפכני משפיע על הגורמים האחראים להזדקנות העור. כך, הטיפול משקם בהדרגה ובאופן טבעי את איכות עור הפנים, המיצוק והחזרת הנפח שאבד.
טיפול באזור הפנים הגורם להצערה והרמה של רקמות הפנים כמו גם שיפור מרקם עור הפנים. התוצאות של 2 טיפולים יכולות להשמר עד שנתיים ולעיתים יותר. 
הסקולפטרה מעניק תוצאות שנשמרות לפחות 25 חודשים לאחר הטיפול האחרון.
החומר נספג בעור על ידי עיבויי העור וללא אפקט של ניפוח

ד״ר עודה מונייר

רופא שיניים מוסמך בוגר אוניברסיטת דברצן בהונגריה DMD. בעל הסמכה באסתטיקה רפואית, עבר השתלמויות רבות בחברות ענק בארץ כמו אלפא מדיקס , פרומדיקס מדיסון ועוד. משתתף קבוע בכנסים המקצועיים המובילים ברחבי העולם. מאמין מאוד שהתוצאה הסופית צריכה להיות טבעית ,הרמונית ונכונה למטופל הספציפי תוך שילוב נכון של הזרקות עם טיפוח מרקם ואיכות העור ויחס אישי לכל מטופלת עם בניית תוכנית טיפול אישית והקשבה לצרכי המטופלת, תוך ליווי אישי לאורך התהליך. ביום יום עובד כרופא שיניים כללי במסגרת קופת חולים ״מכבידנט״ ,מרפאת שיניים לאסטיקה דנטלית בראשון לציון ומנהל את הקליניקה הפרטית לטיפולי אסתטיקה. בוגר הקורס לרפואה אסתטית במכללה הלאומית לרפואה אסתטית בתל אביב. בוגר קורס לטכניקות הזרקה מתקדמות לפיסול שפתיים עם דגש על Russian lips technique ופפיון בפולין בוגר קורס לטכניקות הזרקה מתקדמות עם חומצה היאלורונית ורדיאס UMA Academy בהולנד.

ד״ר דניאל פישמן

רופא שיניים מוסמך בוגר אוניברסיטת ריגה סטראדינה בלטביה DDS. בעל הסמכה באסתטיקה רפואית, עבר השתלמויות רבות בחברות ענק כמו אלפא מדיקס , פרומדיקס ,אלרגן ועוד. משתתף קבוע בכנסים המקצועיים המובילים ברחבי העולם. מאמין בשיטות הזרקה בטוחות המאפשרות להגיע לתוצאות מדויקות תוך שמירה על המראה הטבעי והרענן של המטופלת תוך גילוי סבלנות, יחס אישי, הקשבה ובניית תוכנית טיפול לפי צרכיה של המטופלת. ביום יום עובד כרופא שיניים מומחה לילדים במסגרת קופת חולים ״כללית״ ומנהל את הקליניקה הפרטית לטיפולי אסתטיקה. בוגר הקורסי בסיס ומתקדמים לרפואה אסתטית במכללה הלאומית לרפואה אסתטית בתל אביב. בוגר קורס לטכניקות הזרקה מתקדמות לפיסול שפתיים עם דגש על Russian lips technique ופפיון בפולין בוגר קורס לטכניקות הזרקה מתקדמות עם חומצה היאלורונית ורדיאס UMA Academy בהולנד.